Barion Pixel v
Košík
Produkty
Ponuka
Prístroje & spotrebný materiál
Hlavná stránka
Tlačenie etikiet

Tlačenie etikiet

Tlačenie etikiet

POTLAČILI SME CELÉ SLOVENSKO!

Od roku 2010 vedieme evidenciu dĺžky našich hotových výtlačkov samolepiacich etikiet. V decembri 2015 sme prešli až 2 442 km! Počet našich zákaziek dynamicky rastie, takže ďalším reálnym cieľom je obvod zemegule (40 075 km), objednajte si u nás tlač etikiet, aby sme čo najskôr dosiahli tento cieľ!

 

Čo je vlastne zákazková tlač etikiet?

Tlač etikiet je služba, pri ktorej vyrábame samolepiace etikety s takmer akýmkoľvek dátovým obsahom pre podniky, ktoré nemajú tlačiareň etikiet. Potreby môžu byť ad hoc, sezónne alebo nepretržité. Navyše nie je nezvyčajné, že zákazníci (dokonca aj tlačiarne), ktorí už majú tlačiarne etikiet, nás kontaktujú, aby sme im pomohli s dodatočnou kapacitou pre ich tlačové úlohy.

Máme najväčší výber etikiet v krajine, takže pre väčšinu tlačových úloh samolepiek vieme poskytnúť základnú etiketu zo skladu. Pre okamžitú tlač štítkov sú k dispozícii desiatky druhov materiálov a stovky veľkostí. Ďalšou výhodou je, že na objednávky čaká 12 vysokovýkonných priemyselných tlačiarní, takže naša efektivita nemá obdoby!
Náš park zariadení tvoria priemyselné tlačiarne etikiet Zebra a Sato s rozlíšením 300 a 600 dpi a profesionálne farebné tlačiarne kotúčových etikiet Epson, ktoré predstavujú špičkovú kvalitu v tejto oblasti. Dokážeme potlačiť etikety až do šírky 220 mm, ktoré vieme dodať nielen v kotúčoch ale aj narezané/kusové. Tlač farebnej etikety vo fotokvalitnej kvalite je pre nás tiež možná!

Tlač na tlačiarni kotúčových etikiet je rýchly a flexibilný proces a nevyžaduje zvyčajné nákladné a časovo náročné prípravné práce v polygrafickom priemysle. Vďaka technológii je možné vytlačiť aj jednu etiketu a meniace sa údaje. Takto vytlačené etikety je možné vyrobiť 1-farebnou potlačou (typicky čierna, ale voliteľná je aj modrá, zelená alebo červená) už za 1 deň! Okrem jednofarebnej tlače etikiet je pravidelný dopyt aj po malosériových, jedinečných farebných etiketách (napr. etikety na fľašu vína, etikety na med, etikety na uhorky a pod.). Vďaka nášmu parku zariadení dokážeme zrealizovať aj tento druh zákazkovej tlače v krátkom termíne a za priaznivú cenu, v prémiovej kvalite!

Máme za sebou už 20 ročné skúsenosti a keďže sme špecialisti nielen v tejto oblasti, ale aj v technológii čiarových kódov a technológii lepenia, vieme premyslene a spoľahlivo poradiť.

 

Najčastejšie zákazkové tlače etikiet podľa používania

Z našej ponuky vieme poskytnúť označovacie etikety s ideálnym materiálom a lepidlom pre každú úlohu, bez ohľadu na akúkoľvek špeciálnu aplikáciu! Určité podmienky používania vyžadujú testovanie materiálu príslušenstva v prostredí používania, na čo vždy poskytujeme vzorku. Kladieme veľký dôraz na odbornú prípravu našich kolegov, preto Vám radi pomôžu pri výbere tej najvhodnejšej etikety!

 

 

V TÝCHTO PRÍPADOCH SA OPLATÍ VYBRAŤ NAŠU SLUŽBU:

 • keď žiadaný počet etikiet na tlačenie je malý
 • keď etikety sú potrebné len sezonálne
 • keď žiadaný počet tlačených etikiet je väčší, ale etikety by mali rôzne rozmery a nadpisy
 • ak je potrebná tlač databázy
 • ak sa vyžadujú sériovo očíslované alebo algoritmicky variabilné štítky s údajmi, od niekoľkých kusov po milióny
 • ak nie je ekonomické prevádzkovať vlastnú tlačiareň etikiet

 

PROCES TLAČE SAMOLEPIACEJ ETIKETY:

 • Po objednávke naši kolegovia pripravia grafický návrh etikety, ktorý posielame na schválenie
 • Po prípadných opravách a schválení sa štítok začne tlačiť
 • Hotové etikety doučíme kuriérskou službou
 • Čitateľnosť čiarových kódov natlačených na etikety testujeme viacerými snímačmi!

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY TÝKAJÚCE SA TLAČE ETIKIET

Čo je služba tlače etikiet, a ako funguje?
 

Naša spoločnosť poskytuje službu tlače samolepiacich etikiet pre podniky, ktoré nemajú vlastnú tlačiareň etikiet. Naše strojové vybavenie ponúka široký výber výroby, od jednoduchých etikiet s čiarovým kódom, až po farebné-prémiové etikety. Naša unikátna technológia tlače etikiet umožňuje aj využitie unikátneho obsahu, grafiky a databáz. Naše skladové zásoby ponúkajú výber z jedného z najväčších výberov kotúčových etikiet v strednej Európe, takže Vám vieme poskytnúť materiál pre väčšinu úloh tlače etikiet za krátky čas. Naša spoločnosť je lídrom trhu v oblasti tlače etikiet, a sa snaží uspokojiť všetky potreby našich zákazníkov.

Z akých materiálov sú vyrobené potlačené etikety?
 

Základný materiál vždy určuje použitie vytlačenej etikety. Vytlačená etiketa môže byť vyrobená z tepelne-citlivého materiálu (thermo-etiketa), bežného papiera, plastu alebo textilného materiálu.

Aká technológia sa používa na tlač etikiet?
 

Na základe našich viac ako 20-ročných skúseností disponujeme veľkou flotilou strojov, a okrem jednofarebnej transferovej technológie využívame aj technológiu INKjet a Digit tlač, podľa toho, čo si konkrétna zákazková tlač vyžaduje. Nie je teda problém, ak ide o jednoduchú etiketu s čiarovým kódom, ale máme riešenie aj na výrobu farebnej, lakovanej etikety na balenia prémiových produktov.

Koľko stojí vytlačená etiketa?
 

Cenu tlače etikiet je možné určiť až po oboznámení sa s presnými údajmi, nakoľko závisí od veľkosti, množstva, materiálu, technológie výroby a termínu. Požiadajte o ponuku, nebudete sklamaní!

V akých formátoch je možné poslať návrh etikiet, ktoré sa majú vytlačiť?
 

Vo veľkej miere závisí od toho, aký typ tlače etikiet je požadovaný. V prípade, že etiketu s textom a s čiarovým kódom tlačíme len jednofarebne, postačí ak text pošlete e-mailom spolu s prípadnými požiadavkami. Ak je požadovaná digitálna viacfarebná výroba, očakávame vektorový grafický materiál (pdf, cdr atď.). Ak nemáte formát pripravený na tlač, stále Vám môžeme pomôcť! Skúsený tím našej spoločnosti sa za príplatok tiež ujme návrhu grafiky etikiet za krátky čas.

Ako dlho trvá tlač etikiet?
 

Presnú odpoveď vieme dať len vtedy, ak poznáme detaily, no ak je materiál skladom (môžete si vybrať z najväčších zásob etikiet v strednej Európe!), vytlačenú etiketu máte možnosť dostať do 1-2 pracovných dní. V prípade potreby farebnej digitálnej tlače, kde tlač etikiet vyžaduje aj tlačové prípravy, je to možné do 1 týždňa.

Ako dostanem objednané potlačené etikety?
 

Po dokončení procesu tlače etikiet dodávame hotové samolepiace etikety po celej krajine zmluvnou kuriérskou službou GLS.

PRE POSKYTNUTIE PRESNEJ PONUKY JE NUTNÁ ŠPECIFIKÁCIA NASLEDUJÚCICH PARAMETROV:

 • Na aký materiál požadujete tlač?
  Thermo materiál: možno tlačiť priamym tepelným procesom (bez farbiacej pásky), ktorý sa zvyčajne odporúča pre suché a normálne teplotné podmienky. Prémiovou kategóriou materiálu Thermo je Thermo-TOP, ktorý je vďaka záteru vysoko odolný proti vlhkosti, teplu a treniu.
  Papier: materiál, ktorý je možné potlačiť procesom tepelného prenosu (vyžaduje farbiacu TTR pásku). Typicky sa používa v suchých podmienkach, odolný voči treniu a horúcemu slnku. Informácie uchováva niekoľko rokov.
  Plast: používa sa na výrobu etikiet vystavených špeciálnemu alebo extrémnemu namáhaniu. Jeho vynikajúcou vlastnosťou je, že je vysoko odolný voči vlhkosti, chemikáliám, mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám. Skutočne odolná etiketa s vynikajúcou potlačou pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Jeho aplikácia je rozšírená v elektronickom, automobilovom a chemickom priemysle.
 • Aké sú rozmery žiadanej etikety?
 • (prosím, zadajte minimálne aj maximálne rozmery)
 • Aké informácie by mali byť vytlačené na etikete?
 • (nadpis, čiarový kód, grafika, atď.)
 • Akú farebnú tlač potrebujete?
 • (štandardne čierna, modrá, červená, zelená dostupná za príplatok)
 • Budú etikety obsahovať premenlivé údaje?
 • (poradové číslo, databáza, atď.)
 • Aké množstvo a do akého termínu by ste chceli objednať?

VYŽIADAJTE SI PONUKU OD NAŠICH ODBORNÝCH KOLEGOV!

 

TOĽKOTO AKTÍVNYCH ZÁKAZNÍKOV SI NÁS VYBRALO!

 

Naposledy prezerané produkty