Barion Pixel v
Košík
Produkty
Ponuka
Prístroje & spotrebný materiál
Hlavná stránka
Dodacie a platobné podmienky

Dodacie a platobné podmienky

Objednávka:

Objednávky príjmame cez náš webshop, po prijatí ktorej náš systém v každom prípade odošle automatické potvrdenie, ktoré obsahuje údaje poskytnuté pri nákupe alebo registrácii (fakturačné a dodacie údaje), ID objednávky, dátum objednávky, zoznam a množstvo objednaných položiek, ceny produktov, náklady na dopravu a celkovú sumu na úhradu.

Tento automatizovaný e-mail nepredstavuje konečné potvrdenie objednávky, o tom Vám zašleme oficiálne potvrdenie najneskôr do 48 hodín po skontrolovaní skladových zásob a cien výrobcu, s čím medzi zmluvnými stranami vzniká platná zmluva.

Prípadné zrušenie alebo úpravu objednaných produktov vieme akceptovať až pri individuálnom posúdení situácie. Konečné rozhodnutie závisí od charakteru objednaného produktu (napr. individuálna výroba/nákup), od skladových zásob, a od času, ktorý uplynul od vytvorenia záväznej objednávky.

 

PREVZATIE TOVARU, DORUČENIE KURIÉROM:

Objednané produkty doručujeme kuriérskou službou. O termíne doručenia/odoslania Vás budeme informovať e-mailom!

Na základe našich takmer dvoch desaťročných skúseností sme pre našich partnerov vyvinuli veľmi predvídateľný a spoľahlivý systém doručovania balíkov. S kuriérskymi službami máme jedinečnú dohodu, na základe ktorej vieme garantovať ich presnoť a rýchlosť v rámci celej republiky.

Pri prevzatí tovaru Vás poprosíme skontrolovať obsah a neporušenosť balíka, ako aj podpísať preberací protokol. Vo všetkých prípadoch doručujeme zásielky kuriérskej spoločnosti nepoškodené. Ak je doručený balík poškodený, poškodenie Vás poprosíme odfotiť, kontaktovať kuriérsku spoločnosť, vyhotoviť protokol, a ihneď kontaktovať aj našich pracovníkov! Ak nedôjde k odfoteniu poškodeného tovaru, a nevyhotoví sa protokol, tak už bohužiaľ reklamáciu akceptovať nevieme! 

 

NÁKLADY NA DOPRAVU:

  • V prípade platby vopred, poštovné: 3,5 EUR + DPH
  • Platba platobnou kartou v prípade nákupu v internetovom obchode: 3,5 EUR + DPH
    Online platby bankovou kartou sa uskutočňujú prostredníctvom systému Barion. Údaje o bankovej karte sa k obchodníkovi nedostanú. Spoločnosť Barion Payment Zrt., ktorá službu poskytuje, je inštitúcia pod dohľadom Maďarskej národnej banky, číslo licencie: H-EN-I-1064/2013. Akceptovať vieme nasledovné bankové karty: Mastercard, Maestro, Visa, Electron, Amex
  • V prípade dobierky je cena dopravy: 4,5 EUR + DPH

Naposledy prezerané produkty