Barion Pixel v
Košík
Produkty
Ponuka
Prístroje & spotrebný materiál
Hlavná stránka
Prenájom zariadení

Prenájom zariadení

Prenájom zariadení

Naša činnosť zahŕňa prenájom zariadení automatickej identifikácie, predovšetkým tlačiarní etikiet a kariet, snímačov čiarových kódov a mobilných terminálov. Na prenájom sú k dispozícii zariadenia rôznych veľkostí a výkonov, od základnej úrovne až po priemyselnú kategóriu.

 

KEDY SA OPLATÍ PRENAJAŤ ZARIADENIE?

Prenájom je najčastejšie potrebný, ak sa tlačiareň pri každodennom používaní pokazí a v činnosti je potrebné pokračovať aj počas opravy. V takýchto prípadoch nás pokojne kontaktujte, s najväčšou pravdepodobnosťou vieme okamžite poskytnúť nástroj, ktorý sa dá jednoducho integrovať do existujúceho prostredia aplikácie.

Sú oblasti, kde je len sezónna alebo príležitostná potreba tlače alebo čítanie čiarových kódov (napr. akcie, súťaže, inventarizačné práce). Aj v takýchto prípadoch je najhospodárnejším spôsobom riešenia prenájom. Aj pre takéto úlohy vieme ponúknuť efektívne riešenia.
Ak sa ukáže, že prenajaté zariadenie sa dá využiť na viacero úkonov, môžu si ho dokonca kúpiť za zvýhodnenú cenu.
Pri prenájme tlačiarne zabezpečujeme všetok spotrebný materiál a ovládací software k prevádzke. Naše profesionálne zázemie je Vám tiež k dispozícii každý pracovný deň!

 

PROCES PRENÁJMU ZARIADENIA

Naši klienti štandardne požadujú našu službu prenájmu zariadenia na dobu 1 dňa až 1 mesiaca, ale vieme ju poskytnúť aj na dlhšie obdobie podľa individuálnych potrieb. Naše zapožičateľné zariadenia môžeme poskytnúť za denný/týždenný/mesačný poplatok za prenájom, ktorý sa líši od zariadenia. Ak si zariadenie neželáte prevziať osobne u nás v kancelárii, vieme ho na miesto poslať aj kuriérom. V obdobiach, ktoré sa z hľadiska prechodu zariadenia považujú za mimoriadne sezóny (napr. koncoročná inventúra), sa oplatí uviesť potrebu aj mesiace vopred.

 

AKÉ ZARIADENIA S ČIAROVÝMI KÓDMI SÚ DOSTUPNÉ NA PRENÁJOM?

  • Tlačiarne čiarových kódov a kariet Zebra
  • Tlačiarne čiarových kódov Godex
  • Snímače čiarových kódov a mobilné termilály Symbol, Motorola, Zebra, Datalogic a Cipherlab
  • Pre overenie aktuálne dostupných prístrojov kontaktujte našu zákaznícku linku!

 

V TÝCHTO PRÍPADOCH SA OPLATÍ VYBRAŤ NAŠU SLUŽBU:

  • ak zariadenia potrebujete len sezónne (inventarizácia - zber dát, označovanie produktov - tlačiareň etikiet, partnerské stretnutie - mobilný terminál alebo snímač čiarových kódov)
  • ak údržba vlastného parku vybavenia nie je ekonomická a ak porucha vadného zariadenia z výroby spôsobí finančnú stratu

VYŽIADAJTE SI PONUKU OD NAŠICH ODBORNÝCH KOLEGOV!

 

 

TOĽKOTO AKTÍVNYCH ZÁKAZNÍKOV SI NÁS VYBRALO!

 

Naposledy prezerané produkty