Barion Pixel v
Košík
Produkty
Ponuka
Prístroje & spotrebný materiál
Hlavná stránka
Kto sme?

Kto sme?

Webmaxx Slovakia???

Kto sme?

(Sme hlavnými účastníkmi na trhu kotúčových samolepiacich etikiet)

Materskú spoločnosť Webmaxx sme založili v roku 2003. Na Slovensku naša dcérska spoločnosť odštartovala v roku 2015.
Z 5 stálych pracovníkov traja sa zaoberajú so slovenskými partnermi. Objednávky realizujeme s viacročnou praxou a pomocou stabilných a spoľahlivých dodávateľov.
Náš zvyknutý, pozitívný a mladistvý tým s priateľským prístupom rieší požiadavky našich klientov (koncoví užívatelia a aj distribútori), ktorých počet dynamicky rastie.

 

Čo robíme?

(Komunikujeme, predávame, vyvíjame a rozvíjame) 

Od premeny spoločnosti sme stále dynamickejší na domácom trhu, v súčasnosti sme sa stali hlavnými účastníkmi v sprostredkování kotúčových samolepiacich etikiet. Náš skladový výber z kotúčových etikiet je jedinečný!!
Pri väčších firmách kladieme najväčší dôraz na menších používateľov. S profesionálnou skúsenosťou Vám pomôžeme nájsť riešenie na každú požiadavku. Pre nových používaťeľov sa pomôžeme zorientovať vo svete etikiet. Podávame užitočné nápady, aby nový, zavedený systém Vám priniesol viac ako základné tlačenie etikiet.
Počas uplynulých rokov sme rozšírili našu paletu výberu. Z jednej strany sa na nás môžete spoľahnúť v dodaní špeciálnych materiálov a z druhej strany v sprostredkování nástrojov a potrebných doplnkových produktov. Vďaka tomu od tlačiarní, snímačov alebo mobilných terminálov, cez softvérov až k servisným službám Vám vieme všetko zaručiť!
Onedlho plánujeme vstúpiť aj na trhy ďalších susedných štátov.

 

Ako to robíme?

(Kreatívne, efektívne, sympaticky)
Našim hlavným cieľom je dosiahnuť, aby sa naši partneri na nás mohli bezpochybne spoľahnúť. Je dôležité, aby nás považovali za stabilných partnerov a boli maximálne spokojní s našimi produktami a službami.
Našu webovú stránku neustále rozvíjame, denne pridávame novinky a užitočné nápady, ktoré uľahčujú prácu používateľov pomocou sprievodcov.

Naposledy prezerané produkty