Spolu obklopíme Zem!

Zákazkovú tlač evidujeme od roku 2010. V Decembri 2015 sme presiahli 2 442 km-ov! Naše počítadlo stojí momentálne na: 4 025,736203 km.
Počet objednávok dynamicky rastie, preto sme vytýčili nový rekord, vytlačiť 40 075 km-ov, čo je presne obvod zemegule. Objednajte od nás aj Vy a podme spolu na cestu okolo sveta!

Čo je vlastne zákazková tlač?

Zákazková tlač je jedna služba, pričom vyrábame samolepiace etikety s akýmkolvek obsahom pre firmy, ktoré nemajú k dispozícii vlastnú tlačiareň etikiet. Požiadavky môžu byť jednorázové, sezónové, alebo aj priebežné. Pri tom, nie je nezvyčajné, že nás vyzvajú zákazníci (aj tlačirne), ktoré majú tlačiareň etikiet, s cielom, aby sme pomôhli s plus kapacitou.

Máme k dispozícii najväčší výber z etikiet v celom štátu, takto najviac etikiet vieme zabezpečiž zo skladu. Pre okamžitú tlač je k dispozícii vela typov materiálov a viac ako sto rozmerov. Ďalšia výhoda je, že 12 velkokapacitné tlačiarnevykonajú objednávky, takto aj naša kapacita je jedinečná!
Medzi našimi prístrojmi sú tlačiarne s rozlíšením 300 a 600 dpi, čo v tejto oblasti je špičková kvalita. Vieme tlačiť do šírky 220 mm. Naďalej vieme rezať a rozkúzkovať materiál. Máme k dispozícii aj farebnú tlačiareň.

Tlačenie na tlačiarni kotúčových etikiet je rýchlý a pružný proces, nevyžiada nákladové a časovo náročné prepravné práce. Vďaka technológie je možne potlačiť aj jednu etiketu, naďalej neznamenajú problémy ani etikety s meniacimi údajmi. Etikety, ktoré sú potlačené s týmto procesom, charakteristicky sú potlačené s jednou farbou (obvykle s čiarnou, ale môže byť aj modrá, zelená alebo aj červená), ktoré vieme vyhotoviť za jeden deň!

Za nami stoja 15 roky skúsenosti a nakolko sme profesionáli nielen tejto oblasti, ale aj techniky čiarových kódov a lepiacej techniky vieme poradiť zámernými a spolahlivými radami.

Najčastejšie zákazkové tlače podľa používania

Z našej ponuky Vám vieme zabezpečiť označovanie etikety z ideálneho materiálu a lepidla na rôzne požiadavky, aj keď proces je špeciálný! Niektoré používatelné oblasti vyžadujú testovanie základného materiálu v oblasti používania, ku ktorému v každom prípade vieme zabezpečiž vzorku. Vo výbere najvhodnejších etikiet Vám pomôžu naši kolegovia, na ktorých profesionalizmus si môžete spoľahnúť!

V týchto prípadoch sa oplatí vybrať naše služby:

 • keď žiadaný počet etikiet na tlačenie je malý
 • keď etikety sú potrebné len sezonálne
 • keď žiadaný počet tlačených etikiet je väčší, ale etikety by mali rôzne rozmery a nadpisy
 • keď je potrebné tlačenie databázy
 • keď etikety majú obsahovať meniace sa údaje podla algorytmov, alebo s potradovými číslami, od jedného kusa do miliónov
 • keď nie je ekonomické prevádzkovať vlastnú tlačiarňu etikiet

Etapy pracovného procesu:

 • Po objednávke naši kolegovia vytvoria grafický plán etikety, ktorý pošleme na schválenie
 • Po príležitostných korekciách a schválenia sa začína tlač etikety
 • Hotové etikety donášame s kuriérskou službou
 • Čitateľnosť čiarových kódov natlačených na etikety testujeme s viacerými snímačmi!

Zadanie ďalších parametrov sú potrebné k vytvoreniu presnej ponuky:

 • Na aký materiál si žiadate tlačenie?
  (thermo, papier, plast alebo špeciálny)
  Thermo materiál: umožnuje tlačenie direct thermal (bez farbiacej pásky), ktoré odporúčame najmä pre suché podmienky a pre podmienky s normálnou teplotou. Prémiová kategória materiálov je Thermo-TOP, ktorý vďaka špeciálneho povrchu je vysoko odolný voči vlhkosti, teplu a treniu.

  Papier: je materiál pre tlačenie s procesom thermo-transfer (s farbiacou páskou). Najčastejšie používaný v suchých podmienok, odolá treniu a priamemu slnečnému žiareniu. Informácie sú dobre viditeľné aj po dlhých rokoch.

  Plast: je používaný pre tlačenie etikiet do špeciálnych a extrémnych podmienkov. Vynikajúca vlastnosť materiálu, že je odolný proti vlhkosti, chemickým látkam, mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám. Naozajstná trvácna etiketa s vynikajúcou potlačou, do vonkajšieho i vnútorného prostredia. Jeho využívanosť sa rozšíril na oblasť elektroniky a ďalej na automobilový a chemický priemysel.
 • Aké sú rozmery žiadanej etikety?
  (prosím, zadajte minimálne aj maximálne rozmery)
 • Aké informácie by sme mali tlačiť na etiketu?
  (nadpis, čiarový kód, grafika, atď.)
 • S akou farbou si žiadate tlačiť?
  (zvyčajne s čiernou farbou, za poplatky s modrou, červenou a zelenou farbou)
 • Etikety budú obsahovať premenlivé údaje?
  (poradové číslo, databáza, atď.)
 • Aké množstvo a s akou lehotou by ste chceli objednať?
Dopyt
0
Obsah košíka
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Dopyt:
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Porovnanie:
  0
  História: