Barion Pixel v
Košík
Produkty
Ponuka
Prístroje & spotrebný materiál
Hlavná stránka
Údržba

Údržba

Údržba - Webmaxx

Väčšina zariadení, ktoré predávame, je navrhnutá na nepretržité, robustné používanie, ale predsa neexistuje zariadenie, ktoré by nepotrebovalo starostlivú a pravidelnú údržbu. Pre našich zákazníkov je dôležité, aby ich zariadenia fungovali bez problémov, preto im poskytujeme nepretržité servisné zázemie. Zaväzujeme sa, že naši kvalifikovaní kolegovia vykonajú preventívnu údržbu v určených potrebných časoch, čím sa zníži riziko poruchy a z toho vyplývajúcej straty príjmu.

Tlačiarne etikiet je vhodné udržiavať každý štvrťrok, pretože na rotujúcich a posuvných častiach sa v miestach trenia hromadí prach z etikiet a atrament z farbiacej pásky sa lepí na vodiace časti. Pravidelnou kontrolou nastavení a vykonávaním údržby môžete zabrániť tomu, aby sa tlačiareň vzdala v najneočakávanejšom čase. Servisní kolegovia si všimnú opotrebovanie alebo znečistenie, ktoré spôsobuje chybu skôr ako spôsobí akékoľvek problémy.

Pri uzatváraní zmluvy o údržbe si môžete vybrať najvhodnejšiu konštrukciu z nami ponúkaných možností podľa Vašich potrieb. Ak sa nejedná o nové zariadenie, naši kolegovia pred podpisom zmluvy skontrolujú park zariadení a následne Vám vypracujeme cenovú ponuku na potrebné opravy nad rámec zmluvy.

 

NAŠE SLUŽBY ÚDRŽBY:

Pravidelná preventívná údržba
Bezproblémovú prevádzku systému zabezpečujeme pravidelnými kontrolami (2-12x ročne podľa potreby), stav zariadení a ich čistenie, nastavovanie a oprava podľa potreby. (Naďalej sa nesmie vyhnúť pravidelnému čisteniu tlačových hláv!)

Expresná služba na mieste
V prípade poruchy nahlásenej v pracovných dňoch v čase od 8:30 do 14:00 zabezpečíme servis na mieste v deň nahlásenia alebo nasledujúci pracovný deň a začneme s opravou závady. V prípade, že zariadenie nebude možné opraviť na mieste, dopravíme ho do nášho servisného strediska a po odstránení chyby ho opäť uvedieme do prevádzky.

Telefonická asistencia
Niektoré z chýb, ktoré sa vyskytnú je možné vyriešiť pomocou telefonickej asistencie, takže problém možno vyriešiť v priebehu niekoľkých minút.

Poistenie náhradného zariadenia
Namiesto chybného zariadenia Vám po dobu opravy poskytneme náhradné zariadenie, identické alebo kompatibilné s typom, ktorý sa má vymeniť.

Poistenie dielov
Udržujeme zásoby dielov patriacich k zariadeniam, ktoré distribuujeme/udržiavame, alebo ich podľa potreby nakúpime.

 

PREČO JE POTREBNÁ ÚDRŽBA?

  • náradie sa počas používania zašpiní a opotrebuje
  • ich životnosť je možné predĺžiť pravidelnou a starostlivou údržbou
  • pravidelná kontrola, nastavovanie a výmena opotrebovaných dielov vedie k bezpečnej prevádzke
  • porucha nespôsobí dlhší výpadok

NAŠE SLUŽBY

  • záručná oprava zariadení zakúpených u nás
  • opravy všetkých známych typov zariadení s čiarovým kódom aj po záručnej dobe
  • na požiadanie poskytneme náhradné zariadenie
  • máme vlastnú základňu náhradných dielov

 


VYŽIADAJTE SI PONUKU OD NAŠICH ODBORNÝCH KOLEGOV!

 

TOĽKOTO AKTÍVNYCH ZÁKAZNÍKOV SI NÁS VYBRALO!

 

Naposledy prezerané produkty