Samolepiace etikety na kotúči

Termotransferové pásky:

Na potlač samolepiacich aj nesamolepiacich etikiet (aj neide o teplocitlivý termo materiál) je potrebné používať termotransferovú farbiacu pásku. Termotransferové pásky poznáme pod rôznym menom, ako: TTR pásky, thermal transfer ribbon, termotransferové fólie, TTR fólie, farbiace pásky atď. Hlavná zložka kvalitnej potlače je výber správnej termotransferovej pásky. V našej ponuke nájdete TTR pásky k matným aj lesklým papierovým etiketám, TTR fólie k plastovým etiketám, ale aj near-edge alebo farebné termotransferové pásky na akýkolvek materiál etikiet!

Typy termotransferových pások:

Termotransférové farbice pásky môžeme zaradiť do troch skupín podla základného materiálu:

  • WAX (vosk): Voskové (wax) termotransferové pásky vo všeobecnosti odporúčame na potlač papierových etikiet. Pre voskové termotransferové pásky je charakteristická nízka teplota tlačovej hlavy a vysoká tlačiaca rýchlosť.
  • WAX-RESIN (vosk-živica): kombinácia vosku a živice (wax-resin) spája výhody dvoch typov termotransferových pások. V prvom rade odporúčame pre dotlač papierových etikiet alebo etikiet s vysokým opotrebením.
  • RESIN (živica): Termotransferové pásky so živicovým základom sú odolné aj voči najväčším mechanickým a chemickým vplyvom, najlepšie spôsobia na syntetických materiáloch (PP, PE, PET, atď.). Živicové (resin) pásky vyžadujú nižšiu tlačovú rýchlosť a vyššiu teplotu tlačovej hlavy.

Balenie, návin termotransferových pások:

Odlišné typy tlačiarní kotúčových etikiet žiadajú odlišné vyhotovenie a návin termotransferových pások. V závislosti od typu tlačiarne kotúčových etikiet termotransférové pásky dodávame v návine "IN" (pigment je na vnútornej strane fólie), alebo "OUT" (pigment je na vonkajšej strane fólie). Tlačiaca hlava elektronicky vypáli pigmenty z fólie pomocou tepla na spotrebný materiál. Nami distribuované TTR pásky sú vybavené takou vrstvou, ktorá chráni tlačiacu hlavu voči nadmernému opotrebeniu, vďaka čomu zvýšia životnosť tlačovej hlavy. V stredných a priemyselných tlačiarňach kotúčových etikiet sa najčastejšie používajú 1"-ové (25,4 mm), kým v stolných tlačiarňach sa používajú 0,5"-ové (12,4) termotransferové pásky.


IN vnútorný kotúč - napr.: pre tlačiarne SATO, CAB, DATAMAX, CITIZEN atď.
OUT vonkajší kotúč - napr.: pre tlačiarne ZEBRA, INTERMEC, TOSHIBA, TEC atď.

Vyhladávanie termotransferových pások podla typu tlačiarne:

1.
Zvoliť výrobcu
Neviete nájsť výrobcu tlačiarne?
2.
Zvoliť typ
Neviete nájsť typ tlačiarne?

Reprezentujeme nasledovných výrobcov termotransferových pások::

V ponuke termotransferových pások môžeme nájsť úplný sortiment originálnych TTR pások Zebra, Tezeko, Armor, naďalej si môžete vyberať z termotransferových pások vlastnej značky za velmi priaznivé ceny!

Dopyt

Naša firma pri stálej kontrole, pracuje výlučne len s najkvalitnejšími spotrebnými materiálmi (etikety, termotransferové pásky) dodávanými pre našich klientov, ktoré zaisťujú bezchybné fungovanie a dlhú životnosť prístrojov.


0
Obsah košíka
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Dopyt:
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Porovnanie:
    0
    História: