Samolepiace hárkové etikety používatelné do kopírok, laserových a atramentových tlačiarní znamenajú výborné riešenie pre tých, ktorí nemajú tlačiareň kotúčových etikiet, ale občas potrebujú potlačiť etikety, nálepky. Hárkové etikety v formáte A4 zvládnu úlohy v mnohých oblastiach života, či ide o všeobecné označovacie úlohy, špeciálných aplikácii (označovanie káblov, bezpečnostný zámok, chladiarne, atď.), alebo o priemyselého/chemického pracovného procesu. Vďaka rýchlosti a výbornej kvality tlače laserových, atramentových tlačiarní a kopírok, ktoré môžeme nájsť v kancelárii, závodoch, stále viac používatelov začne používať túto možnosť tlačenia etikiet.

Dvojitá ochrana pre bezpečnú tlač!

Naša firma dodáva len tie najkvalitnejšie hárkové etikety pre svojich zákazníkov, veď môže byť velký rozdiel na pohlad aj medzi rovnakými etiketami, čo môže negatívne ovplyvniť životnosť tlačiarne/kopírky. Kvôli ochrane prístrojov sa na okrajoch nenachádza lepidlo, takto lepidlo nezašpiní valčeky, ktoré sa nachádzajú v tlačiarni. Bezbariérové používanie zabezpečuje špeciálny nosič, naďalej úplne hladnký a mäkký povrch etikiet.

Samolepiace hárkové etikety podla oblasti používania

Ponuka rozmerov a materiálov zo samolepiacich hárkových A4 etikiet je menšia, ako kotúčových etikiet, avšak naša ponuka bola vytvorená tak, aby vedela uspokojiť požiadavky podla možnosti. V našej ponuke si môžete nájsť od klasických papierových, plastových (PE - polyetilén a PET - polyester) až do špeciálných (metalizovaná, textilná, odnímatelná, bezpečná, krycia, atď.) etikiet, všetko.
Niektoré podmienky použitia vyžadujú testovanie spotrebného materiálu v prostredí používania, na čo v každom prípade vieme zabezpečiť vzorku. Na odborné znalosti našich kolegov kladieme prílišný dôraz, takto vo výbere najvhodnejších etikiet nás neváhajte kontaktovať!

Výrobcovia hárkových a leporello etikiet

Kliknutím môžete filtrovať na sortiment daného výrobcu.

Online sprievodca hárkových etikiet

Ak v našej ponuke ste nenašli vhodné rozmery, kľudne kontaktujte našich kolegov s jedinečnou požiadavkou!

    Znovu
Maximálny výsledky | 10 ks | 20 ks | Všetky
|
Obraz Popis Dopyt/objednávka
Naša firma pri stálej kontrole, pracuje výlučne len s najkvalitnejšími spotrebnými materiálmi (etikety, termotransferové pásky) dodávanými pre našich klientov, ktoré zaisťujú bezchybné fungovanie a dlhú životnosť prístrojov.


0
Obsah košíka
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Dopyt:
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Porovnanie:
    0
    História: