Kotúčové etikety

Thermo-transférové farbiace pásky:

K tlačeniu etikiet (aj neide o thermo etikety) je potrebné používať termotransfétovú farbiacu pásku. Tieto farbiace pásky, používatelia môžu poznať pod rôznym menom, ako: TTR, ribbon, termotransférová fólia, atď. Hlavná zložka kvalitnej potlače je výber vhodnej farbiacej pásky. V našej ponuke si môžete nájsť farbiace pásky k matným a lesklým papierovým etiketám, naďalej od fólie k plastovým etiketám až do near-edge a farebných pások, všetko!

Typy TTR farbiacich pások:

Termotransférové farbice pásky môžeme zaradiť do troch skupín podla základného materiálu:
WAX (voskové): Wax farbiace pásky vo všeobecnosti sú odporúčané k papierovým etiketám, charakterizuje nízka teplota tlačovej hlavy a rýchla tlačiaca rýchlosť.
WAX-RESIN (voskovo-živicové): kombinácia Wax-Resin spája výhody dvoch typov farbiacich pások, v prvom rade sú odporúčané pre papierové etikety s velkým zaťažením.
RESIN (živicové): pásky so živicovým základom sú odolné aj voči najväčším mechanickým a chemickým vplyvom, najlepšie sa spôsubujú na syntetických materiáloch (PP, PE, PET, atď.), tlačiaca rýchlosť vyžiada pomalšiu tlač, tlačová hlava vyššiu teplotu.

Balenie, návin TTR farbiacich pások:

Odlišné typy tlačirní kotúčových etikiet žiadajú odlišné vyhotovenie a kotúčovanie. V závislosti od typu tlačiarne kotúčových etikiet termotransférové pásky dodáme s kotúčami "IN" (pigment je na vnútornej strane fólie), alebo "OUT" (pigment je na vonkajšej strane fólie). Tlačiaca hlava s pomocou tepla elektronicky vypáli pigmenty z fólie na spotrebný materiál. Nami distribuuvané TTR pásky sú vybavené s takou vrstvou, čo chráni tlačiacu hlavu voči nadmernému opotrebeniu, takto zvýšia životnosť tlačovej hlavy. V stredných a priemyselných tlačiarní kotúčových etikiet obvykle používajú 1"-ové (25,4 mm), kým v stolných tlačiarní používajú 0,5"-ové (12,4) farbiace pásky.


IN vnútorný kotúč - napr.: pre tlačiarne SATO, CAB, DATAMAX, CITIZEN atď.
OUT vonkajší kotúč - napr.: pre tlačiarne ZEBRA, INTERMEC, TOSHIBA, TEC atď.

Vyhladávanie TTR farbiacich pások podla tlačiarne:

1.
Zvoliť výrobcu
Neviete nájsť výrobcu tlačiarne?
2.
Zvoliť typ
Neviete nájsť typ tlačiarne?Reprezuntujeme nasledovných výrobcov TTR farbiacich pások::

V ponuke farbiacich pások môžeme nájsť kompletnú škálu originálných pások Zebra, Tezeko, Armor, naďalej si môžete vybrať z pások vlastnej značky za velmi priaznivú cenu!

Dopyt

Naša firma pri stálej kontrole, pracuje výlučne len s najkvalitnejšími spotrebnými materiálmi (etikety, farbiace pásky) dodávanými pre našich klientov, ktoré zaisťujú bezchybné fungovanie a dlhú životnosť prístrojov.


0
Obsah košíka
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Dopyt:
0 položky
Zobraziť zoznam
0
Porovnanie:
    0
    História: